Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

“Manisaspor’da dış etken ve fitne var”

25 Ekim 2016 Salı, 20:57

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Radyospor’da konuştu.

Abdullah Mergen, Abdullah Şanlı ve İlker Koç’un hazırlayıp sunduğu Haber Aktif programında önemli açıklamalarda bulundu.

Mergen, “Futbolcular hepimizin kardeşi ve biz bu arkadaşlarımızı seçerek getiriyoruz. Her aşk tatlı başlıyor, sonrası sıkıntı… Manisaspor’un ciddi sıkıntıları vardı. Göreve başlarken 70 Trilyon civarında borçla geldik. Zamanla bu rakamı azalttık. Futbolular ciddi anlamda para kazanan arkadaşlar biraz sabretmesi gerekiyor. Futbolcular hakları konusunda çok profesyoneller ama yenilgilerde böyle değil. İcra gibi şeyler yok.  Şu anda oyunculara ödeme yaparken aradınız ödeme yapıyoruz 600 bin TL civarında.

Sabır çok önemli ama yeni nesil gençlerden bunu beklemek zor. Böyle kulüpleri yönetmeniz için çevik gibi olmanız lazım. İkinci yarı transfer döneminde yapılanarak bambaşka bir takım olacağız. Türkiye’de herkes sportif başarıya bakıyor. O oyuncular kadro dışı değil, Sercan bir yönetici ağabeyimize üslup olarak saygısızlık yaptı, bizde izin verdik.  Bu oyuncumuza zaten geçen sezonki alacaklarından dolayı 300 Bin TL yatırdık. Manisaspor’da dış etken ve fitne var. Yerel basında yer alan şeyler seviyesiz ve ahlaksız şeyler. Manisaspor, ekonomik anlamda bu ligde ilk 10 takımın içindedir. Anlatılanlar gibi değil yani” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir