MANİSASPOR’A YENİ BAŞKAN ADAYI

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 16:29

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen’in istifa edeceği iddiaları günden güne ciddiyet kazanırken, başkanlık için ilk aday da belli oldu. Manisalı işadamı Mehmet Turan, Mergen’in istifası durumunda Manisaspor’u sahipsiz bırakmayacaklarını söyledi.

Manisaspor’da Başkan Abdullah Mergen’in istifa edeceği her geçen gün ciddiyet kazanıyor. Son olarak Basın Sözcüsü Tarkan Kayhan’ın istifasıyla iyice zayıflayan yönetimin yetersiz olması ve gelen baskılar nedeniyle istifayı düşünen Mergen’in sezon öncesi bu kararı alarak takımın önünü açması bekleniyor. Mergen’in istifa edeceği iddiaları üzerine Manisaspor başkanlığı için adaylar da kolları sıvadı. İlk adaylık açıklaması Manisalı işadamı Mehmet Turan’dan geldi.

“GÖREVE HAZIRIZ”

Mergen’in istifa etmesi halinde göreve hazır olduğunu belirten Mehmet Turan, “Manisaspor geçen sezon talihsiz bir şekilde ligden düştü. Kulübün şuan bir yönetimi ve bir başkanı var.  Maddi sıkıntıları olan bir kulüp. Zorlukların ne olduğunu biliyoruz. Ancak olası bir istifa da ben göreve hazırım. Manisaspor hiçbir zaman sahipsiz kalmaz. Gereken gayreti gösterip Manisa’mızın futboldaki en büyük markasını yeniden yükletmek için çalışmaya hazırız.” dedi.mehmet turan

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir