MANİSASPOR TARAFTARININ SABRI TAŞIYOR

09 Temmuz 2014 Çarşamba, 01:37

Manisasporlu taraftarlar yeni yönetimden transfer bekliyor. Kadronun neredeyse tamamı dağılan siyah-beyazlılarda yeni yönetimin şuana kadar her hangi bir isme imza attırmaması tepkilerin artmasına neden oldu. Yeni sezon öncesi belirsizlik içinde kalan Manisaspor’u zor günler bekliyor.

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Lig’de henüz resmi bir isme imza attıramayan Manisaspor’da taraftarlar artık transfer bekliyor. Bugüne kadar hiçbir oyuncuyu kadrosuna katamayan yönetime taraftarlardan tepki gelmeye başladı. Daha önce elini çabuk tutamayan Manisaspor yönetimi Mehmet Sıddık’ı Karşıyaka’ya, Mustafa Tiryaki’yi de Göztepe’ye kaptırmıştı.

“YENİ TRANSFERLER İSTİYORUZ”

Yeni sezonda kabus yaşamak istemeyen taraftarlar, “Rakiplerimiz harıl harıl transfer yapıyor. Yeni sezonun takımını oluşturuyor. Hemde bizim kadar transfere ihtiyaçları olmadığı halde. Bizim takımdan çok sayıda futbolcu gitti. Biran önce yeni transferlerin yapılmasını bekliyoruz” dediler.

Şimdiye kadar hiçbir ismin transfer edilmediğini ifade eden taraftarlar, bu sürecin Manisaspor’a büyük zararlar vereceğini ifade ederek, “Takımımızdan önemli futbolcular gitti ve yerlerine de kimse alınmadı. Bu sezon kabus görmek istemiyoruz. Yöneticilerimiz yeni sezon öncesi gerekli takviyeleri yapıp kadroyu güçlendirmek zorundalar” diye konuştular.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir