MANİSASPOR PLAY-OFF OYNAYACAK

20 Mart 2014 Perşembe, 10:07

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Ligi’nin 31.haftasında cumartesi günü sahasında Denizlispor’u ağırlayacak Manisaspor, Tarık Almış Spor Tesislerinde yaptığı antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Kemal Özdeş, Fethiyespor maçını kazanarak çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Play-Off’a kalmamız açısından kazanmaktan başka bir seçeneğimiz yoktu. İyi mücadele edip sahadan 3 puanla ayrıldık. Bu sezonun kırılma maçlarından birini kazandık” dedi.

Hafta sonu oynayacakları Denizlispor maçının da oldukça zorlu geçeceğini bildiklerini ifade eden Özdeş, “Kalan 8 maçımızı kazanacak bir potansiyelimiz var. Bu süreçte evimizde oynayacağımız 4 maçta çok önemli. Bunlardan ilki Denizlispor maçı. Tek düşüncemiz kazanmak. Yenip rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz. Play-Off’a kalırmıyız değil Play-Off oynayacağız. Ben takımıma güveniyorum” şeklinde konuştu.

Hafta sonu Manisalı futbolseverlere büyük iş düştüğünü söyleyen Kemal Özdeş, “Taraftar desteği her takımın itici gücüdür. Bunu geçtiğimiz hafta Fethiye deplasmanında gördük. Böyle bir atmosferde bizlerde oynamak istiyoruz. Cumartesi günü taraftarımızın vereceği yoğun destek Denizlispor karşısında işimizi bir nebze olsun kolaylaştıracaktır. Onların desteğini bekliyoruz. Henüz herşey bitmiş değil. Manisaspor Play-Off oynacak” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.