MANİSASPOR LİDERE BİLENİYOR

27 Kasım 2014 Perşembe, 17:11

Manisaspor Teknik direktörü Taner Taşkın, pazar günü deplasmanda lider Osmanlıspor ile oynayacak zorlu maç öncesi futbolcularla hafta başından bu yana görüşmeler yaparak rakip takımın güçlü ve zayıf yönlerini anlatıyor. Taşkın, “Rakibimiz geride kalan 10 maçta hiç yenilmedi. Osmanlıspor’u mağlup eden ilk takım olmanın keyfini siz yaşayın. Bunu başaracak gücünüz var” sözleriyle motive ediyor.

İdman

Öte yandan Manisaspor çalışmalarına Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman ile devam etti. Taner Taşkın yönetiminde yapılan antrenman ısınma çalışmasıyla başladı. 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenmanın ana bölümünde tam sahada taktik oyun oynandı. Antrenman gol vuruşu çalışmasının ardından stretching ile tamamlandı.

Ankara yolculuğu Cuma günü

Siyah-beyazlılar karşılaşma için 28 Kasım Cuma günü saat 06:40’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ankara’ya gidecek. Boss Hotel’de kampa girecek Ege ekibi saat 15:00’de Yenikent ASAŞ Dış Sahalar Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Cengiz Ergün’ün açıklamaları

Bu arada yönetimin kendisini onursal başkanlığa getirme kararını değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisaspor’a siyaset girmediği sürece desteğim devam edecek” dedi. Geçmişte küskünlükler yaşadığı hatırlatan Ergün, “6 yıl başkanlık, 11 yıl yöneticilik yaptığım bu kulübü 3’üncü Lig’den, Süper Lig’e çıkardım. Benim Manisaspor sevdam bitmez. Yasalar çerçevesinde ne yapabilirsem yapmayı sürdüreceğim” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir