Manisaspor Kombine Biletleri Satışa Çıktı

17 Temmuz 2014 Perşembe, 14:35

Manisaspor 2014-2015 sezonu kombine biletleri, 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasından ve www.passo.com.tr adresinden satışa çıktı.

Kombine biletler, taraftarımızın kendisine ait resimli ve Manisaspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu nedenle, sezonluk kombine bilet almak isteyen taraftarımızın mutlaka Passolig Kart sahibi olması gerekmektedir. Taraftarımız Passolig Kart başvurularını 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasından ve www.passolig.com.tr web adresi üzerinden yapabilirler.

Manisaspor logolu Passolig kart Manisaspor’a kazandıracak
Satılan her Passolig Manisaspor Kartı ile kulübümüz TFF payı düşüldükten sonra 6.3 TL kazanmaktadır. Bunun yanında Passolig kartlarla yapılan alışveriş işlemlerinden elde edilen gelirin %42,3’ünü kulübümüz kazanmaktadır. Taraftarlarımızın aldığı her kartla, Manisaspor logolu kartıyla yaptığı her alışverişle kulübümüz kazanacaktır.

Kombine Biletimi Nasıl Alırım?
Passolig kartlarına sahip taraftarlarımız sezonluk kombine biletlerini internet üzerinden passo.com.tr’den veya 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasından satın alabilir.

Ödeme İşlemleri
Manisaspor Yönetim Kurulu geçen sezonun kombine bilet fiyatlarında değişikliğe gitmeyerek 2014-2015 sezonu kombine bilet fiyatlarını şu şekilde belirledi:

Tarzan Tribün : 75 TL
Kapalı Alt Tribün : 150 TL
VIP Tribün : 500 TL
VIP A Tribün : 1000 TL

Kombine kartlarda peşin ya da kredi kartı ile tek ödeme veya taksitli ödeme imkanları mevcuttur. Tüm Bonus Kredi Kartı ve World Kredi Kartlarına vade farklı 6 taksit uygulanmaktadır.

2014 – 2015 Bilet fiyatları ise şu şekilde:
Tarzan : 10 TL
Kapalı alt : 20 TL
VIP Tribün : 30 TL
Misafir Tribün : 10 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir