Manisaspor Gümbür Gümbür

23 Kasım 2015 Pazartesi, 16:02

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup lideri Manisaspor, en yakın takipçisi Ankaragücü’nü deplasmanda 2-1 yenerken rakibiyle puan farkını 5’e çıkararak PTT 1’inci Lig yolunda dev bir adım attı.

Karşılaşmanın müthiş bir atmosferde oynandığını ve Ankaragücü taraftarının da takımlarına inanılmaz destek verdiğini dile getiren Taner Taşkın, “Uzun zamandır böyle bir seyirci kitlesinin karşısına çıkmamıştık. Futbolcularım ilk yarıda bunun şaşkınlığı ile varlık gösteremediler. Ancak ikinci yarıda kendimize geldik ve 1-0 yenik duruma düştüğümüz maçı 2-1 kazanarak zor olanı başardık” dedi.

Ankaragücü’nün taraftarıyla birlikte şampiyonluğa inandığını, aynı tabloyu Manisa’da da görmek istediklerini söyleyip üstü kapalı olarak bu yöndeki sitemini dile getiren Taner Taşkın, “Dilerim bu hafta Aydınspor 1923 ile oynayacağımız maçta tribünler dolar. Manisaspor düştüğü yerden kalkmak için büyük çaba harcıyor. Tüm Manisa halkının bu yolda bizlere destek olmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Takımlarını desteklemek için Ankara’ya gelen seyircilerine de teşekkür eden Taner Taşkın, Ankaragücü karşısında elde edilen galibiyeti taraftarlarına armağan ettiklerini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir