MANİSASPOR GENÇLERDEN UMUTLU

28 Temmuz 2015 Salı, 12:07

2015-2016  yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Manisaspor’un teknik direktörü Taner Taşkın, özellikle alt yapıdan yetişen 14 genç futbolcunun umut verdiğini dile getirdi.

HABER: COŞKUN KÖKÖZ

Manisaspor, kadroya yeni dahil ettiği yeni transferler ve alt yapıdan yetiştirdiği futbolcularla birlikte Tarık Almış Spor Tesisleri’nde yeni sezon hazırlarını aralıksız sürdürüyor. Geçen hafta sonu Turgutluspor ile oynadıkları hazırlık maçında kendisi için önemli olanın ortaya konan performansın olduğunu söyleyen Teknik Direktör Taner Taşkın, “Turgutluspor’daki skor benim için hiç önemli değildi. Önemli olan sahada oynama fırsatı verdiğim futbolcularımın gösterdiği yüksek performanstı. Keyifli ve umut vadeden bir maç izledim. Özellikle alt yapıdan kadromuza dahil ettiğimiz 14 genç futbolcumuz gerçekten gelecek vaat ediyor. Önümüzde 2-3 hazırlık maçı daha var. Bu maçlar sağlam kadroyu oluşturmak için benim için çok önemli. Eksikliklerimizi bu maçlar giderecek. Ayrıca kadromuza alt yapıdan dahil ettiğimiz 14 genç futbolcularımızdan bazılarını kiralık olarak vermeyi düşünüyoruz’’ diye konuştu.

Forvet, sağ ve sol beke transfer yapmayı hedeflediklerini ifade eden teknik adam Taşkın, “3 futbolcu daha transferimiz var. Ancak acele etmiyoruz. Önümüzde 40 gün gibi bir zaman var. Bu zamana kadar forvet, sol ve sağ bek kanatlarına transferlerimiz olacak. Aceleci değiliz. İncele eleyip sık dokuyoruz. Şuanda takibimizde olan futbolcular var. Ancak isimlerini açıklamak olmaz. Çünkü önceden açıkladığımız isimler kıymate binip tam bizimle anlaşacağı zamanda başka yerlere gidiyor. Sessiz bir şekilde başarılı transferler yapacağız’’ diye konuştu.

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde günde çift idman yaptıklarını da ifade eden Taşkın, “Şuanki önceliğimiz çalışmak ve bol bol maç yapmak. Günde en az çift idman yapıyoruz. Sıcaklara rağmen, çalışmalarımız sürüyor. Hedefimiz yeni sezona farklı bir Manisaspor ile girmek. İnanıyoruz ki yeni sezonda Manisaspor maçları çok keyifli geçecek’’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir