Manisaspor 4 Oyuncuyla Sözleşme İmzaladı

21 Temmuz 2014 Pazartesi, 15:26

Manisaspor’un yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Kocaeli Kartepe kampında daha önce anlaşmaya vardığı futbolcular Metin Yüksel, Süleyman Çelikyurt, Branimir Subasic ve Erdi Öner için imza töreni düzenledi.

Kartepe The Green Park Hotel’de; Futbol Şube Sorumluları Turgay Gümüşdere, Engin Kapucu ve Sportif Direktör Erman Güracar’ın katılımıyla gerçekleşen törende Altay’dan orta saha oyuncusu Metin Yüksel 3, Denizlispor’dan sol bek Süleyman Çelikyurt, Orduspor’dan santrafor Branimir Subasic ve Adana Demirspor’dan defans oyuncusu Erdi Öner’de 2’şer yıllığına kendilerini siyah beyaz renklere bağlayan imzaları attılar.

Futbol Şube Sorumlusu Turgay Gümüşdere, törende yaptığı konuşmada 4 tane değerli ismi aralarında görmekten dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, “Yeni transferlerimizin kulübümüze ciddi şekilde katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Her iki taraf içinde bu birlikteliğin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Futbol Şube Sorumlusu Engin Kapucu ise Manisa’ya yakışan bir ekip kurmak için çalıştıklarını ifade ederek, “Yeni transferlerimize Manisaspor’da başarılar diliyorum.” dedi.

Transferlerimizin hem sporcu kişiliklerine hem de karakterlerine güvendiklerini belirten Sportif Direktör Erman Güracar ise “Manisaspor’a önemli katkılarının olacağına inanıyorum. Kendilerine yeni dönemde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Oyuncu Metin Yüksel, hedefleri olan büyük bir camiaya geldiğini aktararak, “Transferimde emeği olan herkese teşekkür ederim. İyi bir hazırlık dönemi geçirip lige iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Son olarak Denizlispor’da forma giyen Süleyman Çelikyurt şunları söyledi: “Manisaspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. İnşallah güzel bir sezon geçirerek hedeflerimize ulaşırız. Manisaspor için elimden gelen her şeyi yapacağımın sözünü veriyorum.”
Sırp asıllı Azeri oyuncu Branimir Subasic bu takımın bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Bu takıma katkı sağlamak için elimden gelen bütün gayreti göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın.” şeklinde konuştu.

Tecrübeli defans oyuncusu Erdi Öner ise Manisaspor gibi güzide bir camianın mensubu olduğu için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Bu sene bizden beklentileri karşılayacağımıza inanıyorum. Takım içinde çok güzel bir beraberliğimiz var. Bunu artırarak devam ettirip, lige iyi bir giriş yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.