MANİSA’NIN EVLADI OLAN BİR İSİM!

07 Ekim 2014 Salı, 21:53

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Lig’de 5 hafta sonunda 4 puanla ligin dibinde yer alan Manisaspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Elazığspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Tahir Karapınar, zorlu deplasmandan puan yada puanlarla dönmeyi hedeflediklerini belirterek, “Çok tecrübesiz bir takımız. İyi sinyaller alıyoruz. Antalyaspor karşısında yediğimiz golleri defalarca çalıştık. Tek tesellimiz teslim olmamamız. Mağlupta olsa sonuna kadar mücadele eden bir takım yaratmak istiyorduk. Bunu Antalyaspor maçında görmemiz bizi mutlu etti. Antalyaspor bizim maça kadar 4 müsabakada 2 gol yemiş. Kendi evimizde Antalya’ya 3 gol attık. Gol yeme sıkıntımızı çözmeliyiz. Eksiklerimiz var” dedi.

KAZANDIĞIMIZ ŞEYLER VAR

Antalyaspor maçında skordan öte kazandıkları şeyler olduğunu ifade eden Tahir Karapınar, “Belki skor 3-3 bitti ama bizim daha önemli kazandığımız şeyler var. Kalemizde 3 gol görmüş olabiliriz ancak 1995 doğumlu kaleci Murat Demir’i kazandık. Manisa’nın evladı olan bir isim. Eleştiriler yapılırken bunları da göz önünde bulundursunlar. Murat Demir bu takımın bir değeridir. Daha genç oyuncular bu takımda oynayacak. Onlar yeter ki çalışsın formayı veriyorum” dedi.

SON KARAR YÖNETİMİN

Geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılan Ümt Yasin Arslan ve Kenan Aslanoğlu ile bir gelişme olmadığını söyleyen Karapınar, “Ümit Yasin geçen gelip benden özür diledi. Bende kabul edip affettim ancak son kararı yönetim verecek. Kenan ve Ümit Yasin içinde son karar yönetimindir. Kenan ile çok görüştüm artık konuşmanın bir anlamı yok. Ben sahaya çıkıp bitiş düdüğüne kadar mücadele eden isimlerle yola devam etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

KENDİNİ YİYİP BİTİRİYORDU

Azeri golcü Branimir Subasic’in 150 gün sonra golle tanışmasının önemli olduğunu söyleyen Tahir Karapınar, “Çok karakterli bir oyuncu. Gol atamadığı için kendini yiyip bitiriyordu. Ben her defasında kendisinden memnun olduğumu söylüyordum. Antalyaspor karşısında çok iyi oynayıp bir gol atıp birde penalty kazanmamıza neden oldu. İnşallah böyle devam eder. Yabancı oyuncularımdan çok memnunum” diye konuştu. Manisaspor’un teknik patronu son olarak hafta sonu deplasmanda oynayacakları Elazığspor maçından puan yada puanlarla dönmek istediklerini sözlerine ekledi.

Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen’de kadro dışı bırakılan Ümit Yasin ve Kenan Aslanoğlu ile ilgili şuan bir karar almadıklarını sürecin böyle devam edeceğini açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir