MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK

12 Ocak 2015 Pazartesi, 19:22

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

İl Gençlik Spor Kulübü Cimnastik branşında her geçen gün sayısını katlıyor. Antrenörler Mehmet Ali Ekin, Bertan Karanfil, Mustafa Işıkgöz, Taha Başoğul, Büşra Baran, Özün Özçelik, Fatmanur Aytar ve Kadriye Öztop önderliğinde Manisa 19 Mayıs Stadı Cimnastik Salonu’nda çalışmalarını yürüten antrenör ve cimnastikçiler sadece spor yapmıyor. Çeşitli oyunlarla da keyifli dakikalar geçiren 120 sporcu, haftanın farklı günlerinde çeşitli çalışmalarla bir araya geliyor. 5-17 yaş arası sporcuların yer aldığı İl Gençlik Spor Kulübü’nün 8 milli ve 30’a yakın Türkiye Şampiyonu sporcusu bulunuyor.

EKİN: CİMNASTİK 10 KAT BÜYÜDÜ

Ailelerin yakın ilgisinden memnun olduklarını ifade eden Antrenör Mehmet Ali Ekin, “Cimnastik, sporcu sayısı bakımından ülkemizde 10 kat büyüdü diyebiliriz. Bin 700’lerde olan sporcu sayıları 10 binleri aştı. Ülkemizde bana göre 2014 yılında cimnastiğin en büyük devrimi yaşandı. İlgi alaka o kadar büyük ki 81 ilde cimnastik antrenörlüğü zorunlu kılındı. 2015 yılını da çok iyi geçirmeyi arzu ediyoruz. Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman’ın ilimizdeki cimnastiği de yakından takip ettiklerini biliyoruz. Verdikleri desteklerde bizler için çok önemli ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu yüzden daha fazla çalışıp, başarılı olmak istiyoruz. Bizlere güvenenlere mahçup olmak istemiyoruz. Bir ekip ruhuyla yarışmalara hazırlanıyoruz” dedi. Ekin, son olarak ailelerin Cumartesi ve Pazar günleri Gençlik ve Spor Cimnastik Salonu’na çocuklarını getirebileceğini sözlerine ekledi.

MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK (1) MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK (2) MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK (3) MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK (4) MANİSA CİMNASTİK’TE TAVAN YAPACAK (5)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir