Manisa BŞBS Türkiye’de Puan Farkını En Fazla Açan Takım Oldu

01 Şubat 2018 Perşembe, 11:39

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Türkiye’de profesyonel liglerde şu anda şampiyonluk yarışında rakipleriyle arasında ki puan farkını en fazla açan takım oldu.

Türkiye Liglerinde mücadele veren takımlar arasında şampiyonluk yarışında her geçen hafta heyecan daha da artarken, şu anda TFF 3. Lig 1. Grupta  fırtına gibi esen temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk yarışında rakipleriyle arasında ki puan farkını en fazla açan takım oldu. Geçtiğimiz hafta sonunda Antalya Kemerspor’u deplasmanda mağlup ederek 41 puana ulaşan Yeşil Beyazlılar, en yakın rakibi Bayrampaşa ile arasında ki puan farkını ise 8’e çıkararak şampiyonluk yarışında şu anda en avantajlı takımlar arasında da zirvede yer aldı.
İşi Erken Bitirmenin Hesaplarını Yapıyor 
TFF Süper Ligde Medipol Başakşehir FK, 42 puanla zirvede yer alırken 41 puanlı Galatasaray ise 2.  sırada bulunuyor. TFF 1. Ligde ise lider durumda olan ve 38 puanı bulunan Ümraniyespor ile 2. sırada yer alan Çaykur Rizespor arasında ise sadece 1 puan fark bulunuyor. TFF 2. Lig Kırmızı Grupta 1. sırada yer alan Menemen Belediyespor ile 2. sırada yer alan Afjet Afynospor’un 44’er puanı bulunuyor. Beyaz Grupta ise Gümüşhanespor 39 puanla zirvede,  Altay ise 36 puanla 2. sırada yer alıyor.
En Rahatı Temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor 
Türkiye’de profesyonel liglerde şampiyonluk yarışında en rahat takım ise sezon başından bu yana ortaya koyduğu performansla taraflı, tarafsız herkesin büyük beğenisini kazanan temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor. Şu anda TFF 3. Lig 1. Grupta 41 puanla lider olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ardından 2. sırada yer alan Bayrampaşa’nın ise 33 puanı bulunuyor. TFF 3. Lig 2. Grupta ise zirvede yer alan Pazarspor ile 2. sırada bulunan Diyarbekir Spor A.Ş’nin 35’er puanı bulunuyor. TFF 3. Lig 3. Grupta ise Lider Utaş Uşakspor’un  38, 2. sırada yer alan Çorum Belediyespor’un 35 puanı bulunuyor.
Rehavet Söz Konusu Bile Değil 
TFF 3. Lig 1. Grupta hafta sonunda kendi evinde Orhangazi Belediyespor’u konuk edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da  açılan puan farkına rağmen takımda herkes büyük bir ciddiyetle işini yapmaya devam ediyor. Teknik Direktör Levent Devrim takımda rehavet diye bir şeyin kesinlikle söz konusu bile olmadığını söyleyerek, “ Takımda herkes büyük bir ciddiyetle çalışmaya devam ediyor. Şu anda Türkiye’de profesyonel liglerde rakipleriyle arasında ki puan farkını en fazla açan takım biziz. Ancak biz sanki arada 8 puan fark yokmuş gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de ciddiyeti elden bırakmadan mücadelemize devam edeceğiz.  Çok karakterli ve  tamamen şampiyonluğa odaklanmış ve bir oyuncu gurubuyla çalışıyoruz” diye konuştu.
Süper Ligde Zirvede İlk İki Takım Arasında Son Durum 
1.Medipol Başakşehir FK: 42
2.Galatasaray: 41
TFF 1. Ligde Zirvede İlk İki Takım Arasında Son Durum
1.Ümraniyespor: 38
2.Çaykur Rizespor: 37
TFF 2. Lig Kırmızı Grupta İlk İki Takım Arasında Son Durum 
1.Menemen Belediyespor: 44
2.Afjet Afyonspor: 44
TFF 2. Lig Beyaz Grupta İlk İki Takım Arasında Son Durum 
1.Gümüşhanespor: 39
2.Altay: 36
TFF 3. LİG 1. Grupta İlk İki Takım Arasında Son Durum 
1.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR:  41
2.BAYRAMPAŞA: 33
TFF 3. LİG 2. Grupta İki Takım Arasında Son Durum
1.Pazarspor:  35
2.Diyarbekir Spor A.Ş:  35
TFF 3. LİG 3. Grupta İlk İki Takım Arasında Son Durum 
1.Utaş Uşakspor: 38
2.Çorum Belediyespor: 35

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir