MAGNESİA DOĞA SEVENLER ORTAKÖY’DE BULUŞTU!

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 18:18

Kurulduğu günden beri her hafta farklı etkinlikler düzenleyen Magnesia Doğa Sevenler Grubu, bu hafta da Anneler Günü ve Hıdrellez kapsamında Yuntdağı Ortaköy’e gezi düzenledi. Doğa Sevenler, Ortaköy Mesire alanında havanında güzel olmasıyla birlikte güzel bir gün geçirdi. Grupta bulunan kızlar çiçeklerle yaptıkları taçlarla güzel görüntüler oluşturdu.

Her hafta farklı yerlere gittiklerini söyleyen Magnesia Doğa Sevenler Grubu liderlerinden Şerif Mehmet Kököz, “Bu hafta da doğaseverlerle birlikte Anneler Günü’nü ve Hıdrellez için Yuntdağı’nda bulunan Ortaköy’e bir gezi düzenledik. Buraları gerçekten görülmesi gereken yerlerdir. Bizlerde bu tür yerlere gezerek, güzelliklerin farkına varıyoruz. Bir ekibimiz burada bulunurken, 13 kişilik bir ekibimizde Çanakkale Kaz Dağları’nda bulunuyor. Yaklaşık bin 50 üyemiz var. Her hafta farklı etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Gelecek haftada Kuşadası’nda olacağız” diye konuştu.

Yorum

  1. ŞERİF MEHEMT KÖKÖZ

    12 Mayıs 2014 at 18:31

    MANİSA NIN GÜLEN YÜZÜ MAGNESİA DOĞA SEVENLER GRUBU OLARAK BİZLERLE YAPILAN ÇALIŞMACAN DOLAYI SİZLERE VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR SAYĞILARIMI SUNUYORUM…ŞERİF MEHMET KÖKÖZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.