Madalya Onların İşi!

24 Ekim 2017 Salı, 19:46

ulgaristan’ın Plovdiv şehrinde düzenlenen 8. Uluslararası Aerobic Cimnastik Open Turnuva’nda milli takım adına mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor’un cimnastik takımı sporcuları kazandıkları derecelerle göğsümüzü bir kez daha kabarttı. Yeşil-beyazlı sporcular turnuvada topladıkları 8 madalya ile ülkemizi başarıyla temsil etti.

Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde düzenlenen 8. Uluslararası Aerobic Cimnastik Open Turnuvası’na, Manisa Büyükşehir Belediyespor cimnastik şubesi sporcuları damga vurdu. Turnuvada milli takım adına mücadele eden yeşil-beyazlı sporcular  Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş, Nil Deniz Bal, Seran Solak ve Sude Sözcü başarılı performanslarıyla madalyaları topladı. Yeşil-beyazlı sporcular milli takım adına mücadele ettikleri turnuvadan 8 madalya ile yurda döndü.
Gurur Tablosu
Ayşe Begüm Onbaşı tek bayanlarda 1.
Mehmet Ercoş tek erkeklerde 1.
Mehmet Ercoş- Ayşe Begüm Onbaşı çiftlerde 1.
Nil Deniz Bal tek bayanlarda 1.
Seran Solak–Nil Deniz Bal-Sude Sözcü trioda 3.
Altın Kız Onurlandırıldı
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un cimnastikte yükselen yıldızı Ayşe Begüm Onbaşı turnuvada en yüksek notu alması dolayısıyla da ödüllendirildi. Onbaşı eski teknik kurul başkanı President Maria Mineva’nin anısına verilmiş olan kupayla ödüllendirildi.
Sporcuları Kutladı
Turnuvada milli takım adına başarıyla mücadele eden yeşil-beyazlı cimnastikçileri kutlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar,” Katıldıkları turnuvalarda aldıkları derecelerle adlarından sık sık söz ettiren cimnastik takımımız önemli bir başarıya daha imza attı. Sporcularımız milli takım adına mücadele ettikleri turnuvada 8 madalya toplayarak gurur kaynağımız oldu. Takımımızı ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımızı tebrik ediyor, bizlere yaşattıkları bu güzel duygu için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir