Maç Gaziantep’te Başkan Mergen Manisa’da

06 Kasım 2017 Pazartesi, 14:22

Lig de üst üste aldığı kötü sonuçlarla dibe demir atan  Grand Medical Manisaspor’da teknik heyet ve futbolcular deplasmanda oynanan Gazişehir Gaziantep FK maçında yalnız kaldılar. Yönetim kurulundan sadece Proje ve Yatırımlar Sorumlusu  Reşat Oğuz Ege Gaziantep’e giderek maçı izledi. Başkan Abdullah Mergen ve yönetim kurulu ise Gaziantep’e gitmek yerine Manisa’da kalmayı tercih ettiler.

Manisaspor’da  bu vurdumduymazlık adeta pes dedirtti. Lig de adeta can çekişen ve sezon başından bu yana istikrarsız sonuçlara imza atarak taraftarlarını üzen Grand Medical Manisaspor’da teknik heyet ve futbolcular büyük önem taşıyan kritik Gazişehir Gaziantep FK maçında yalnız kaldılar. Yönetim kurulu üyesi Reşat Oğuz Ege dışında Başkan Abdullah Mergen başta olmak üzere diğer yönetim kurulu üyeleri ligde kalma yolunda keskin virajlardan biri olan Gazişehir Gaziantep FK maçına gidip takıma moral vermek yerine Manisa’da kalmayı tercih ettiler.

BÜYÜK TEPKİ !

Başkan Abdullah Mergen ve yönetim kurulu üyelerinin Gaziantep Gazişehir FK maçına gitmemeleri Manisa’da büyük bir tepkiyle karşılandı. Manisaspor’a gönül veren taraftarlar, “ Takım ligde çok kötü durumda. Lig de kalma yolunda çok kritik bir maç var. Ancak başkan Abdullah Mergen ve yönetim kurulu bu önemli maçta takıma yalnız bırakıyorlar. Bu mu yöneticilik diye” tepkilerini dile getirdiler.

TAKIM İÇİNDE DE HOMURDANMALARA NEDEN OLDU

Başkan Abdullah Mergen ve yönetimin böylesine kritik bir maçta takımlarını yalnız bırakmalarının takım içerisinde de homurdanmalara neden olduğu öğrenildi. Başta Teknik Direktör Fatih Tekke olmak üzere futbolcularında, “ Çok zkritik bir maça çıkacağız. Etrafımızda ne başkan var nede yönetim kurulu. Böyle mi birlik ve beraberlik sağlanacak” dedikleri öğrenildi.

ÖZEL HABER-Şenol ÖZEKER-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir