LEVENT ERİŞ: “BEN BU KELİMEYİ AĞZIMA ALMAM”

19 Eylül 2015 Cumartesi, 19:41

FOTO: COŞKUN KÖKÖZ

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Eriş, Bodrum karşısında kazanmaktan başka bir düşünceleri olmadığını belirterek, “Bodrum’da geçtiğimiz hafta Sakarya karşısında aldığı mağlubiyetten dolayı buraya kazanmak için geldi. Biz iki gündür takımın başındayız. Kendi adımıza yapılabilecek ne varsa yaptık. Oyuncularımızda özveri gösterdiler ve kazanmak adına her şeyi yaptılar. Tabi ki eksikliklerimiz var. En kısa zamanda elimizden geldiği kadar takım üzerinde oynamalar yapacağız” diye konuştu.

Sefa ve Suat’ın performanslarını beğenmedim

Maçın 23. Dakikasında oyundan aldığı Sefa ve yerine giren Suat’ın da ikinci yarıda oyundan alınmasını değerlendiren Teknik Direktör Eriş, “İkisininde performansını beğenmediğim için oyundan aldım. Burada profesyonel bir takımı konuşuyoruz. Artık BAL Ligi’nde değiliz. Eğer yukarıları hedefliyorsak bütün oyuncular bizim istediğimiz düzeyde olmalı. Bazen istediğimi alamadığımız zaman birinci dakikada bile oyuncuyu oyundan alabiliriz” dedi.

Şampiyonluk kelimesini kullanmam

İnsanların şampiyonluk kelimesini çok kolay telaffuz ettiğini ancak bunun yanlış olduğuna vurgu yapan Teknik Direktör Levent Eriş, “Ben bu kelimeyi ağzıma almam. Şampiyonluk belli bir organizasyonla gelir. Şampiyon olmak o kadarda kolay değil. Bizim bu noktada eksikliklerimiz var. Daha ligin başındayız. Eksikliklerin giderilmesi hususunda gerekli hamleleri tabi ki yapacağız. Ancak bizim bir hedefimiz var. Mevcut kadroyla bu hedefimize doğru yürüyeceğiz. Bu kadroyla en zirveye gitmek için mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir