KOPARAL, ERZURUM’DA RİNGE ÇIKACAK

04 Eylül 2015 Cuma, 11:49

5-9 Eylül 2015 Tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenecek olan 1.Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Boks Turnuvası’nda Manisa’yı Milli Takım da temsil edecek Acar Koparal ve Antrenörü Fırat Kılıçoğlu’nu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman uğurladı.

14 ülkenin katılımlarıyla Erzurum’da düzenlenecek olan 1.Uluslar arası Cumhurbaşkanlığı Boks Turnuvası’nda 81 kiloda Milli Takım da Manisa’yı temsil edecek Acar Koparal, Spor İl Müdürü Savaş Duman ve Gençlik Spor ailesi uğurladı.

ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM

Acar Koparal, “İyi düzeyde hazırlanarak gereken gayreti gösterip çaba harcayarak, istikrarlı bir şekilde antrenmanlarımızı yaptık. Elimizden gelenin en iyisi yapıp turnuvayı iyi bir derecede bitirmek istiyoruz. Buraya gelip bizi uğurlayan herkese, gençliğe, spor ve sporcuya desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Dr. Savaş Duman’a çok teşekkür ederim” dedi.

GÜLE GÜLE GİDİN

Antrenöre ve sporcuya başarılar dileyen Duman ise, “Milli Takıma sporcu vermenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Ülkemizi ve bizleri Milli Takımla gidecekleri turnuvalarda en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Güle güle gitsinler. İnşallah madalya alıp dönerler. Milletimize ve Manisamıza gurur yaşatırlar. Manisamızın güzel insanları dualarını eksik etmesinler. Katılacakları tüm müsabakalarda sporcumuza ve antrenörümüze başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir