KIZLAR NAMAĞLUP ŞAMPİYON

07 Ocak 2014 Salı, 12:22

Akhisar Zeynep Gülin Öngör Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bayan Futsal Takımı, 3-5 Ocak 2014 tarihleri arasında Çanakkale’de yapılan Okullar Arası Gençler Futsal Grup müsabakalarında geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da rakiplerini mağlup ederek yenilgisiz şampiyon olmayı başardı.

Okul Müdür Başyardımcısı Melahat Özdemir ile Beden Eğitimi Öğretmenleri Muammer İnan ve Özgür Morbel’in nezaretinde, İrem Yılmaz, Sıla Baştan, Hayriye Şener, Kardelen Ergin, Demet Deveci, Hilay Keskin, Sevgi Erkek, Hilal Bektaş, Melek Durmuş, Selin Sivrikaya, Meral Ay, Ceren Koleş’den oluşan futsal takımı; ev sahibi Çanakkale Ticaret Meslek Lisesi’ni 5-3 ve Edirne  Kız Teknik Meslek Lisesini 7-2 mağlup ederek, Türkiye Yarı Finallerine katılma hakkını elde etti.

Müsabakalar hakkında bilgi veren Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür Morbel, “Manisa 1.si olarak ilimizi temsilen katıldığımız Grup Şampiyonasında rakiplerimizi güzel bir oyun sergileyip, tribünlerin de takdirini kazanarak yenmiş olmamız yarı finaller öncesi bizleri memnun etmiştir. Allah nasip ve kısmet ederse Aydın ya da Bursa’daki yarı finalleri geçip kendimizi Türkiye Finallerinde görmek istiyoruz. Bunu başaracak azim ve kararlılık içerisindeyiz. Bize her zaman destekleyen Okul Müdiremiz Behiye Akleylek’e  ve Akhisar Belediye Başkanlığına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.