KIRKAĞAÇ SELMAN ALKIŞ’A EMANET

06 Ocak 2014 Pazartesi, 15:42

Manisa Süper Amatör Ligi A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren fakat ligin ilk yarısında aldığı kötü sonuçlarla alt sıralarda kalan ve devre arasında antrenör Turgay Sütçüoğlu ile yollarını ayıran Acaridmanspor’da antrenörlüğe Selman Alkış getirildi.
Lider Soma Sotes’in 10 puan gerisinde 5.sırada bulunan Acaridmanspor’da antrenörlüğe getirilen Selam Alkış’ın kariyeri başarılarla dolu. 1981 Manisa doğumlu Selman Alkış, Üçpınar Belediyespor’u, Karaağaçlı Belediyespor’u ve Manisa İl Özel İdarespor’u şampiyon yaparak bir üst lige çıkardı. Özellikle İl Özel İdarespor ile yakaladığı namağlup şampiyonluk onun ismini daha geniş kitlelere duyurmasını sağladı. Alkış ayrıca, Manisa Belediyespor ve Maltaspor’un yanı sıra BAL Liginde yine Manisa İl Özel İdarespor takımlarını başarıyla çalıştırdı.
Kırkağaç Acaridmanspor ile sözleşme imzalayan Selman Alkış “Kırkağaç Acaridmanspor Manisa bölgesinde geçmişi başarılarla dolu köklü bir kulüptür. Bu kulüpte görev yapmayı her antrenör ister. Allah’ın izniyle 2.yarı tüm maçları kazanmak için mücadele edip BAL Ligine çıkma mücadelesi vereceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir