KARAFIRTINALAR: İnanılmaz üzgünüm

16 Ekim 2016 Pazar, 20:15

Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Adana Demirspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Karafırtınalar, yaptığı değerlendirmede mağlup oldukları için çok üzgün olduklarını belirterek, “Bir tane 45 artıda, bir tane de 90 artıda yenen golle 2-1 mağlup olduk. İyi hazırlanmıştık aslında. Adana Demirspor’a da iyi çalıştık. Maçın başından sonuna kadar da oyunu biz götürdük diyebilirim. Ama maalesef futbol sonuç oyunu. Sonucu onlar aldı. 4-5 tane net pozisyonumuz vardı. Bir tane de tartışılan bir penaltı pozisyonu yaşadık. Mazeret falan söylemek istemiyorum. İnanılmaz üzgünüm. Bu dakikalarda oyuncuların daha üst seviyede konsantre olmaları lazım. Bu seviyelerde böyle goller yenmemesi lazım. Yapacak bir şey yok, çalışacağız, bunu düzelteceğiz.” dedi.
Oyuncularının istenileni yüzde 90 oranında sahaya yansıttığını kaydeden Karafırtınalar, rakip kaleciyi de güzel kurtarışlarından dolayı tebrik etti.
Önceki haftalara göre takımın daha düzenli bir oyun sergilediğiyle ilgili soruyu yanıtlayan Karafırtınalar, “Hoca değişikliklerinde böyle şeyler olur. Her iki takım içinde geçerli bu. ‘Ben şunu bunu yaptım, 3 günde değiştirdim’ diyemem, sihirli değnek yok elimizde. Motivasyon, oyun anlayışı biraz daha değişiyor. Olumlu yansıdıysa bizim adımıza sevindirici. Çok da sonucu etkilenmedikten sonra ben başarılı görmüyorum. Futbolcular, idmandaki isteği arzuyu maça yansıttılar fakat skora yansıtamadılar ama bu ilerleyen maçlarda yansıtamayacakları anlamına gelmez.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir