Kafkas’tan Serdar’a beklenmedik cevap!

01 Mart 2017 Çarşamba, 01:05

AJANSSPOR- Akhisar teknik direktörü Tolunay Kafkas, Radyospor’da İlker Koç ve Emrah Karalinç’e özel açıklamalarda bulundu!

”Serdar istediğini söyleyebilir, bir yanlış anlama olmuş olabilir, ben ona ne alındım ve gücendim ben hep onun yanında olacağım. Giderken bir görüşmem olmadı, belki biz de hatalı davranmış olabiliriz. İşin derinine indiğinizde onu getirende benim, aslında söylenecek çok şey var söyleyebilirim de ama Serdar olduğu için susuyorum.

Yabancı oyuncular bu takımdan ayrıldı, şimdi takımın için iyi, onlar genç oyuncular bizlerde gençken hatalar yaptık. Serdar Kesimal, düzgün çocuktur, namuslu çocuktur, bir şeyler söyleyip başka yerlere çekmek istemiyorum. Ben alınmadım kırılmadım, o kendine karşı bir hareket olarak algıladı ve tepki gösterdi. Bazen istemediğiniz kararlarda alabiliyorsunuz, bunun sorumlusu olarak hocalar gösterilebiliyor.

Kalan haftalarda alabileceğimiz maksimum puanı almak istiyoruz, son haftaya kadar kimse rahat olamayacaktır. Aşağıda olan takımlar çok güçlendiler ama biz içerde kazandığımız sürece sorun olmayacak.

(YASAL UYARI: Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz.)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir