Kafkas, kötü gidişi Rodallega transferine bağladı

20 Mart 2017 Pazartesi, 12:34

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, Adanaspor mağlubiyeti ardından milli maç nedeniyle 3 gün izne ayrıldı ve Çarşamba günü Yılmaz Atabarut Tesislerinde toplanıp saat 19.00’da çalışmalarına başlayacak.

Adanaspor mağlubiyeti ardından yönetime istifasını veren Tolunay Kafkas’ın ardından yeni teknik direktör ile anlaşılana kadar takımında başında Cem Kavçak’ın bulunacağı bildirildi.

İstifa kararını zor aldığına işaret eden Teknik Direktör Tolunay Kafkas takımdaki dengelerin bozulmasının en başlı nedeni olarak Hugo Rodallega’nın transferini gösterdi. Takımda geldiğinde bazı dengelerin olduğunu belirten Kafkas, Rodallega’nın takımda önemli bir rolü olduğunu, kafasına transfer iyiden iyiye düşünce oyundan kopmaya başladığını belirtti ve bunların da bugün ki zeminleri hazırladığını ifade etti. Gençlerbirliği maçının da dönüm noktası olarak gördüğünü belirten Kafkas geçen yıl ki tesadüfü yakalanan çıtanın yüksekliğinin bu sezon takımın ve kendisinin üzerinde ağırlığı olduğunu belirtti. Yeterince taraftar desteği de alamadıklarını belirten Kafkas, futbolcularla taraftar arasında sevgi bağı kurulamadığına işaret ederek Akhisar Belediyespor’un sorunsuz bir kulüp olduğunu belirterek bu kararı zor aldığını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir