İL GENÇLİK’TE YENİ BAŞKAN ÖZEN

05 Şubat 2014 Çarşamba, 16:47

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İl Gençlik Spor Kulübü’nde yeni bir dönem başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonunda kulübün yeni başkanı Özcan Özen oldu. Seçimin ardından Başkan Özcan Özen, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Güngör, Akif Soyer, Özgür Uysal, Ramazan Yaşar ve Denetleme Kurulu Başkanı Hatun Sarıkaya, Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Özmekik’i makamında ziyaret etti. İl Müdürü Özmekik’i desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Özen, “İlimizin  güzide kulüplerinden olan  İl Gençlik Spor Kulübü başkanlık görevine getirilmenin gururu içerisindeyim. Spor kulüplerinin öncelikli amacı gençleri topluma hazırlamak, onları eğitmek, sonucunda kurallar içerisinde kendilerini başarıya ulaştırmaktır. İl Gençlik Spor Kulübü yetenekli gençlere ağırlık veren çalışmalarıyla aile-okul- kulüp işbirliği içerisinde önce insan, sonra yetenek, ardından başarı üçgeninde örnek bir kulüp olma yarışının içinde olacaktır” dedi.

Yeni yönetimin dayanışma ve işbirliği çerçevesinde çalışacağının altını çizen Özen, “Spor kardeşlik, dostluk, disiplin, çok çalışmak, ileriyi görmek ve gençlere sahip çıkmak demektir.

Ben şahsım adına kulübümüzde yetenekli gençlerin olduğuna yürekten inanıyorum. Bizim kulüp olarak görevimiz imkanlar doğrultusunda spora ve sporcuya hizmet edip bünyemizdeki tüm branşlarda ilimizi ve ülkemizi temsil edecek başarılı sporcular yetiştirmektir. Spor adına, toplum adına, gençler adına il gençlik spor kulübü olarak başarıya talibiz” diye konuştu. Yeni yönetime başarılar dileyen İl Müdürü Özmekik ise İl Gençlik Spor Kulübü’ne mümkün olduğunca destek vereceklerini ifade etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.