Hasgör: 9 maçın 9’unu da kaybedebilirler!

11 Mart 2014 Salı, 16:48

Hasgör: 9 maçın 9’unu da kaybedebilirler!

 

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

 

Manisaspor Kulübü Başkanı Emre Hasgör, üst üste gelen kötü sonuçların ardından Play-Off şansını zora sokan takımlarının arkasında olduklarını açıkladı.

 

Başkan Emre Hasgör, 19 Mayıs Stadı’nda düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulunun ve futbol takımının sonuna kadar başarılı olduğunu belirtti. Tavşanlı Linyitspor maçı sonrası taraftarların gösterdiği tepkiye deyinen Hasgör, “Bir suçlu aranıyorsa ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızdır. Yönetim kurulumuz doğru bildiği hiçbir şeyden korkmaz. Geçen sene de bu oyuncularla bir takım yaratıldı. Tavşanlı maçında belki de verilen en doğru tepki bize olmasıydı. Çünkü teknik heyet ve futbolculara verilen tepkinin doğru olmadığını düşünüyorum. Futbolcularımın kişiliklerine kendi adıma kefilim. Hocamıza verilen tepkiler var. Onada kefilim. Manisaspor bir kontrat yapıyorsa sonuna kadar devam eder. Şuan ilk 6 sıranın dışında olsakta teknik ve oyuncularımızın başarılı olduğunu düşünüyoruz. Genç kadromuzun üzerine bütün şehrin yükünü yüklememizin doğru olmadığını düşünüyorum. Ben ve yönetim kurulumuz burada olduğu sürece ne hocamız burdan ayrılacak nede bir oyuncumuz kadro dışı bırakılacak. Biz bu işe beraber başladık, beraber sonlandıracağız” dedi.

Geri kalan 9 haftalık periyotta Manisaspor’un Play-Off grubunun içine dahil olacağına inandıklarını söyleyen Başkan Emre Hasgör, “Oyuncularımızın özverisini bildiğim için çok üzülüyorum. En az onlarda bizim kadar üzülüyorlar. 9 maçın 9’unu da kaybetmeye hakları vardı. Hepsini kaybedebilirler. Yönetim kurulu olarak biz bu yetkiyi onlara verdik. Bunu açık yüreklilikle söylüyorum. Biz doğru işler yaptığımızı biliyoruz. Bakıyoruz liglerimizde mücadele vermiş büyük kulüplerin Bal Ligi’ne düştüğünü görüyoruz.  Ligde bu tür sarsıntılar olacak. Önemli olan bu süreçten kısa sürede çıkabilmemiz. Sezon sonunda gönlümüzün istediği yerde olacağımızı düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.