HAMZAOĞLU: KAFAMIZI KALDIRAMADIK

08 Mart 2014 Cumartesi, 23:25

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray yenilgisini değerlendirdi. Hamzaoğlu, “Bugün istediğimiz gibi oynayamadık. Aslında maça iyi de başladık ama ilk gol kırılma noktası oldu. Ummadığımız anlarda goller yedik, daha sonra toparlanmaya çalıştık ancak yine goller yedik. Kafamızı kaldıramadık, hatalar üst üste geldi. Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Önümüzeki hafta toparlanmaya çalışacağız.”

Basın toplantısı
Hamza Hamzaoğlu, basın toplantısında ise maça kötü başladıklarını düşünmediğini kaydederek, “Ancak golleri üst üste yedikten sonra toparlanma şansı bulamadık ve 6-1 gibi farklı bir skorla yenildik. Gönül isterdi ki iyi bir sonuçla buradan ayrılalım ama olmadı” dedi.

Sergiledikleri mücadeleden ötürü oyuncularını kutlayan Hamzaoğlu, “Demek ki bu mücadele bize yetmiyor. İnşallah gelecek haftaya kadar bu maçı gözden geçirir ve Medical Park Antalyaspor maçına kadar hazır hale geliriz” ifadelerini kullandı. Hamzaoğlu, oyuncuları Baye Oumar Niasse’ın milli takım için düşünülmesiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine, şunları söyledi:

“Böyle bir şey mümkün olursa, oyuncum da ciddi olarak düşünüyor. Tabii ki faydalı olacağını düşünüyorum. Formda olur ve yeterliliğe sahip olursa oynayabilir. Öncelikle vatandaşlık durumu var ve kuralları bilmiyoruz, araştıracağız. Eğer mümkünse, Türk vatandaşı yapılmasında bence bir sakınca yok. Diğer ülkelerde de böyle oyuncular var. Birçok kişi başka ülkelerin vatandaşı olmak isterken, Türk vatandaşı olmak isteyen birine yüreğimizi açmamız gerektiğini düşünüyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.