Hakan Şapçı: “2. Grup’un en iddialı takımıyız”

14 Temmuz 2015 Salı, 13:07

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Hakan Şapçı önemli açıklamalar yaptı. Yeni transferler, kamp dönemi ve grubu değerlendiren Şapçı, “Yoğun tempoda güzel ve verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. Yaptığımız çalışmaların karşılığını ligde alacağız. 3. Lig 2. Grubun en iddialı takımı biziz” diye konuştu.

Tarihinde ilk kez Spor Toto 3. Lig’de mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Bolu’da devam ediyor. Günde çift idman yaparak sezona hazırlanan yeşil-beyazlılar yoğun tempoda güç depolarken, Teknik Direktör Hakan Şapçı, sezon öncesi hazırlık dönemini değerlendirdi. Bolu’da yaptığı açıklamalarda önemli konulara değinen Şapçı, 3. Lig’de iddialı olduklarının altını çizdi. Öncelikle takıma yeni katılan oyuncularla ilgili konuşan Şapçı, “Sezonun bitimiyle birlikte oyuncu izleme ekibimizle titiz bir çalışma yürüttük ve takımımıza fayda sağlayacak oyuncuları kadromuza kattık. Aramıza katılan oyuncular adaptasyon sorunu yaşamadı. Şu ana kadar 15 oyuncu transfer ettik. Ancak kamp dönemi boyunca, hazırlık maçlarında ihtiyaç olması durumunda bir veya iki oyuncu daha transfer edebiliriz” dedi.

Kampı iyi değerlendiriyoruz

Bolu’da devam eden kamp dönemini de değerlendiren Şapçı, kampı en iyi şekilde değerlendirdiklerinin altını çizdi. Bolu’da iklim koşullarının da diğer illere oranla farklı olması nedeniyle bunun avantajını yaşadıklarını dile getiren Şapçı, “Takım olarak verimli bir kamp dönemi yaşıyoruz. Oyuncularımız oldukça istekliler. İnşallah yaptığımız çalışmaların karşılığını ligde alacağız. Grubun en iddialı takımı biziz” diye konuştu.

Taraftarlarımıza daha çok ihtiyacımız olacak

Bölgesel Amatör Lig’de güzel bir hava yakaladıklarını ve şampiyon olarak önemli bir başarı elde ettiklerini hatırlatan Teknik Direktör Şapçı, “Şehirle bütünleşerek başarıyı yakaladık. Taraftarlarımızın da ilgisiyle 3. Lig’e yükseldik. Ancak 3. Lig’in havası daha farklı olacak. Taraftarlarımıza daha çok ihtiyacımız olacak. Aynı coşkuyu yeni sezonda da yaşayacağımıza inanıyorum. İnşallah güzel günleri hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir