GELECEĞİN FUTBOLCULARINA DESTEK

14 Aralık 2013 Cumartesi, 14:30

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, amatör spor kulüplerine malzeme yardımı desteğini, Manisaspor Elit takımı miniklerine de yaptı.

Manisaspor yönetim kademelerinde ve kulüp başkanlığı yaptığı dönemde Manisa futboluna önemli gençler kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “İnşallah bundan sonra sizler Manisa futboluna, Türk futboluna en güzel hizmetleri vereceksiniz” dedi.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki malzeme dağıtımına Manisaspor Kulüp Başkanı Emre Hasgör, kulüp yöneticileri, Manisa Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün ve Manisaspor Elit Takımı futbolcuları katıldı. Malzeme dağıtımı öncesi minik futbolculara yönelik bir konuşma yapan Manisaspor Kulüp Başkanı Emre Hasgör, Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün spora ve sporcuya her zaman katkı sağladığını, bu kapsamda Manisaspor Elit Akademi Takımı’na da bu desteği verdiğini söyledi. Minik futbolcuların yoğun ilgisiyle karşılanan Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Her şeyden önce okulun yanında, sağlıklı bir birey yaratabilmemiz, daha sağlıklı gençler ve ülkesini seven evlatlar olarak sizlere sahip çıkıyoruz. İdmanlarınızı yaparken, buradan geleceğin futbolcuları çıkacak” dedi.

Güzel ahlak ve işinizi sevmek başarı getirir

Manisaspor yönetim kademelerinde görev yaparken ve kulüp başkanlığı yaptığı dönemde Manisa futboluna önemli gençler kazandırdıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, minik sporculara bazı öğütlerde de bulundu. Başkan Ergün, “İnşallah bundan sonra sizler Manisa futboluna, Türk futboluna en güzel hizmetleri vereceksiniz. Önce ahlak, işinizi sevmek ve işinizi isteyerek yapmak, büyüklerinizi, yöneticilerinizi, hocalarınızı ve ailenizi dinlemeden bu olmuyor. Sizlere Manisa Belediyesi olarak, bugün 253 olan Manisaspor altyapısına bu desteği sağlıyoruz. Güle güle kullanın” diye konuştu. Konuşmaların ardından Başkan Ergün, Manisaspor Başkanı Emre Hasgör ve Elit takım sporcuları malzemeler önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.