GALİBİYET BÜYÜK MORAL OLDU

05 Eylül 2014 Cuma, 17:23

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Turgutluspor’da Kulüp Başkanı Adnan Demirel, lige galibiyetle başlamanın takıma büyük moral verdiğini belirterek “Bay olduğumuz haftayı avantaja döndüreceğiz” dedi.

Demirel, gazetecilere yaptığı açıklamada geçtiğimiz hafta kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı ilk lig maçında Kartalspor karşısında aldıkları galibiyetin takıma büyük moral verdiğini söyledi. Takımın motivasyonunun güçlendiğini kaydeden Demirel, “Bu haftayı bay geçirmemiz bizim için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kendi grubumuzda oynanacak olan 4 maçı izleyerek 8 takımı tanımış olacağız. 8 rakibimizi tanıyarak maçlarımızda önlem alacağız. Bay olduğumuz haftayı avantaja döndüreceğiz. Takımımıza yeni katılan son gün transferleri için yorum yapmaya gerek yok. Her iki futbolcuda gerek tecrübeleriyle, gerek başarılarıyla kendilerini kanıtlamış futbolcular. Takımımıza büyük katkılar sağlayacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Takımın gelecek hafta Trabzon’da oynayacakları 1461 Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürdüğünü aktaran Demirel, takıma yeni katılan kaleci Recep Biler ile santrafor Ömer Yalçın ile kadrolarını güçlendiğini ifade etti. Teknik direktör Teoman Koray Cinel nezaretinde takımın hazırlıklarını önümüzdeki hafta Cuma gününe kadar devam edeceğini anlatan Demirel, takımda sakat veya cezalı futbolcu bulunmadığını sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir