GALATASARAY’DAN SERAMİKSAN’A!

25 Temmuz 2014 Cuma, 10:49

Voleybol 2.Ligi’nde Turgutlu’yu temsil eden Seramiksan, dış transferde Galatasaray’ın genç takımı oyuncusu pasör Duygu Ertaş’ı renklerine bağladı. 18 yaşındaki pasör Duygu Ertaş, 1.Lig ekibi Galatasaray’ın genç takımlarında ve Türkiye Milli Takım’ın çeşitli kategorilerinde de forma giydi.

Seramiksan’ın 1 yıllık anlaşmaya vardığı Duygu Ertaş için sponsor firma Seramiksan A.Ş.’de imza töreni düzenlendi. İmza töreninde Kulüp Başkanı Bülent Erkul, Asbaşkan Burak Ersoy, yöneticiler Gamze Gözlüklü, Muzaffer Yılmazer ve Aliye Ataklı da katıldı.

Genç pasör Ertaş, “Seramiksan’a geldiğim için çok mutluyum. Seramiksan takımını yakından takip ediyordum. Seramiksan iddialı ve hedefleri olan bir kulüp. Hedefler doğrultusunda Seramiksan’la başarılı olmak istiyorum. İnşallah bu sene başarılı bir sezon geçireceğiz” dedi.

Antrenör İsmail Yengil’in çok istediği oyuncuyla anlaştıklarını belirten Yönetici Gamze Gözlüklü de, “Teknik heyetimizin istekleri doğrultusunda genç oyuncu Duygu Ertaş’ı takımımıza kattık. Kendisinin Seramiksan’da başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir