FUTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

21 Aralık 2016 Çarşamba, 15:12

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Gençler Futbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

2016-2017 Yılı Okul Sporları faaliyet programı çerçevesinde Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakalarına 22 takım ve 396 Sporcunun Katıldığı turnuvanın final müsabakası 8 Eylül Stadı’ndan oynanan maçı ile sona erdi.

Manisa Spor Lisesi ile Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanan final müsabakasını Manisa Spor Lisesi’nin 5-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Üçüncülük mücadelesi veren Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynana üçüncülük maçı 4-3 Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üstünlüğüyle sonar erdi. Müsabakalar sonrasında birinci Manisa Spor Lisesi, ikinci Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncü Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve dördüncü Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. İL birincisi olan Manisa Spor Lisesi Manisa’yı temsilen gruplarda mücadele etmeye hak kazandı. Oynanan final maçları sonrası düzenlenen törende dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir