FORMASINDA ‘ZORLU ENERJİ’ YAZACAK

16 Ekim 2015 Cuma, 10:59

Denizlispor’a yarın oynayacağı Balıkesirspor maçı öncesi önemli bir destek geldi. Forma reklamı olmayan yeşil-siyahlıların formalarında bundan sonra ‘Zorlu Enerji’ yazacak. Öte yandan maddi sıkıntılar yaşayan Denizlispor, göğüs reklamı olarak Zorlu Grubu ile anlaşma sağladı. Denizlispor’dan yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Şehrimizin gururu olarak ülkemizde önemli yatırımlara başarıyla imza atan Zorlu Holding Grubu Başkanı Sayın Ahmet Zorlu yetiştiği toprakların değerlerine bağlılığını bir kez daha ortaya koyarak takımımıza önemli bir destekte bulundu. Geçmiş dönemlerde de Denizlispor’umuza önemli desteklerde bulunan Zorlu Ailesi bu desteklerine bir yenisini daha ekleyerek forma sponsorumuz oldu. Zorlu Holding’in önemli markaları arasında yer alan ve 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği enerji sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Zorlu Enerji markası bundan böyle takımımızın forma sponsoru olacak. Büyük destekleri için başta Sayın Ahmet Zorlu olmak üzere Zorlu Holding ailesine Denizlispor camiası olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.’’

Manisaspor’a da uzun bir süre destek veren Zorlu Grup, daha sonra alacaklarını silip siyah-beyazlı yönetime bir daha kapılarını çalmamasını söylemişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir