Final Biletleri Satışa Çıktı

17 Ağustos 2014 Pazar, 17:48

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak TFF Süper Kupa Finali’nin biletleri yarın saat 09:00’da satışa çıkıyor. Satışlar, Manisa, İzmir ve Soma’daki satış noktalarında gerçekleştirilecek.

2013-2014 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe ile 2013-2014 sezonu Ziraat Türkiye Kupası sahibi Galatasaray arasında 25 Ağustos Pazartesi günü oynanacak TFF Süper Kupa Finali biletlerinin gişe satışı yarın saat 09:00’da Soma, İzmir ve Manisa’da başlayacak. Kale Arkaları için 75 TL, Tarzan ve Kapalı Tribün biletleri için ise 150 TL olarak belirlenen biletler aşağıdaki noktalarda satışa çıkacak:

Fenerbahçe biletleri:

Soma – Pancar Park
Manisa – 19 Mayıs Stadı – Gediz tarafında yer alan gişeler
İzmir – Alsancak Stadyumu Protokol Girişi’nde yer alan gişeler

Galatasaray biletleri:

Soma – Şehir Terminali
Manisa 19 Mayıs Stadı – Spil tarafında yer alan gişeler
İzmir – Alsancak Stadyumu Girişinde yer alan gişeler
Finalde Fenerbahçe taraftarları Tarzan ve Gediz tribünlerinde, Galatasaray taraftarları ise Kapalı Tribün ve Spil Tribünü’nden müsabakayı izleyebilecek.

TC NUMARALARI KORSANI ENGELLEYECEK
Final maçında, E-Bilet uygulanmayacak ve her futbolsever karşılaşma için en fazla iki bilet satın alabilecek. Futbolseverlerin ayrıca kendi biletlerinde olduğu gibi alacakları ikinci biletle stadyuma gelecek kişinin TC Kimlik Numarası’nı da belirtmeleri gerekiyor. Futbolseverler, TFF Süper Kupa maçı günü stadyum girişlerinde kimlik kontrolü yapılarak stadyuma alınacaklar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir