Ferdi Turgutluspor’a döndü

12 Ağustos 2015 Çarşamba, 13:03

Spor Toto 3.Lig 1.Grup ekibi Turgutluspor, geçtiğimiz sezon teknik direktör Selahattin Dinçel’in göreve gelmesinin ardından kadro dışı kalan Ferdi Başoda’yla yeniden anlaşmaya vardı.

Kartepe Kampından dönerek çalışmalarına Irlamaz Spor Vadisi Tesisleri’nde devam eden kırmızı siyahlılar, eski oyuncusu Ferdi Başoda’yla 1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde Başkan Hakan Sezer ve Genel Kaptan Fatih Acısoğan yer aldı.

Yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu belirten golcü oyuncu Başoda, “Turgutluspor benim yuvam oldu. Burada çok çalışarak takımıma önemli katkılar sağlamak istiyorum. Turgutluspor’un tekrar 2.Lig’e çıkması için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum.”şeklinde konuştu.

Ferdi’nin transferinin hayırlı olmasını dileyen Genel Kaptan Fatih Acısoğan: “Takımımıza takviye için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görüştüğümüz futbolcularla imza aşamasına geldik. Birkaç gün içinde 2-3 oyuncuyu daha kadromuza katmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir