Eski futbol şube sorumlusu Semih Vardarer’e başkanlık teklifi yapıldı

05 Aralık 2017 Salı, 19:43

Bir dönem Manisaspor’da Başkan Cengiz Ergün ile omuz omuza veren eski futbol şube sorumlusu Semih Vardarer’e  başkanlık için  teklif yapıldı

İLK TEKLİF SEMİH VARDARER’E

Manisaspor’da bugün yapılan tarihi toplantı sonrasında da kulisler hareketlenmeye başladı. Siyah Beyazlı ekipte üst üste gelen puan silme cezaları ve kulübün maddi açıdan her geçen gün batağa sürüklenmesinin ardından şehrin önde gelen isimleri bir araya gelmiş ve fikir alışverişinde bulunulmuştu. Siyah Beyazlı ekipte başkanlık için ilk teklifin eski futbol şube sorumlusu Semih Vardarer’e yaplıdığı öğrenildi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN ÇOCUKLUK ARKADAŞI

Bir dönem Manisaspor’un başarısı için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile omuz omuza veren ve takımın Üçüncü Lig den Süper Lige  yükseldiği dönemde camianın içerisinde olan Semih Vardarer ismi  taraftarları da heyecanlandırdı. Bugün yapılan toplantı da bir arada olan isimlerin en kısa sürede Semih Vardarer ile bir araya gelecekleri ve geniş kapsamlı bir görüşme yapacakları kaydedildi. Vardarer’İn bu teklifi kabul etmemesi durumunda ise yine OSB ağırlıklı bir yönetim için düğmeye basılacağı  ise gelen bilgiler arasında.

(ÖZEL HABER)–Şenol ÖZEKER-

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..