ERYÜKSEL: BAŞARILAR ARKA ARKAYA GELİR

21 Ocak 2015 Çarşamba, 15:55

Akhisar Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel, gazetecilere yaptığı açıklamada ilk yarıda isabetli çıkmayan bazı transferlerin gerçekleştiğini belirterek, şöyle konuştu:
“Bunu herkes bildiği gibi biz de biliyoruz. Yeni hocamızla da onun istediği mevkilerde oyuncu aradık. Bugün 3. yabancı oyuncumuzla sözleşme imzaladık. İnşallah ilk önce kendileri, sonra kulüplerine faydalı olurlar. Yerli futbolcu anlamında da 4 oyuncu transferi gerçekleştirdik. Ayın 2’sine kadar transfer sezonu devam edecek, bizim kulübümüze ve şartlarımıza uygun bir oyuncu daha denk gelirse onu da alıp, lige başlayacağız.”
Teknik direktör Roberto Carlos ile yaklaşık 1 ay önce İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde karşılaştıklarını belirten Eryüksel, o dönem Sivassapor’un hocası olduğunu ancak 2 hafta sonra ayrılma kararı aldığını hatırlattı. Roberto Carlos’u B planı olarak gördüklerini belirten Eryüksel, teknik direktör arayışları içerisinde oldukları dönem kendisine ulaşarak teklif sunduklarını ve kalitesi, futbol zekası tartışılmaz hocanın da takımı ve taraftarı inceleyerek 1,5 yıllık opsiyonlu anlaştıklarını söyledi.
Eskişehirspor maçının çok önemli bir maç olduğunu belirten Eryüksel, “O maçtan hayırlı sonuçla ayrılacağımızı düşünüyoruz. İçeride üst üste maçlarımız var. Yeni bir takımız aslında, devre arası 3 haftaydı, biz bir iki hafta içerisinde hocamızla beraber maksimum performansa ve uyuma sahip oluruz inşallah ve başarılar arka arkaya gelir” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir