Erman ve Samet Büyükşehir Belediyespor’da

01 Temmuz 2014 Salı, 16:33

Yeni sezon öncesinde iddialı bir kadro oluşturmak amacıyla kolları sıvayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetimi, transferde hız kesmiyor. Yeşil-beyazlılar son olarak Kızılcabölük’den Samet ve Gümüşordu’dan Erman’ı renklerine bağladı.

Transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, iki oyuncuyla sözleşme imzaladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ilk imza geçen sezon Kızılcabölükspor’da görev yapan genç stoper Samet Kartop’a attırıldı. İmza törenine Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Aydın ile birlikte Futbol Şube Sorumluları Selçuk Etiz ve Hüseyin Kıcıroğlu katıldı. Önemli bir oyuncuyu kadrolarına kattıklarını belirten Genel Sekreter Aydın, “Hem Samet hemde takımımız için hayırlı olmasını diliyorum. Samet’in takımımıza önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi. Manisa’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Samet ise şampiyonluk yolunda takım için elinden geleni yapacağının sözünü verdi.

Gümüşordu’dan Erman’da İmzayı Attı
Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen ikinci törende ise Gümüşordu’dan Erman Erten imzayı attı. İmza töreninde Mali İşler Sorumlusu Ümit Atlı ile birlikte Futbol Şube Sorumluları Selçuk Etiz ve Hüseyin Kıcıroğlu’da yer aldı. Futbol Şube Sorumlusu Etiz, yeni sezonda iddialı bir takım oluşturmak istediklerini belirterek, bu hedef doğrultusunda önemli oyuncuları kadrolarına kattıklarını söyledi. Geçtiğimiz sezon Gümüşordu’da kaptanlık yapan Erten hedefleri olan bir takıma gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir