EMRE HASGÖR VE EKİBİ VEDA ETTİ

01 Mayıs 2014 Perşembe, 18:51

Manisaspor’da, 15 Mayıs’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olmayacağını açıklayan Başkan Emre Hasgör ve yönetim kurulu, teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeli ile vedalaştı.
HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Lig ekiplerinden Manisaspor’da iki sezondur başkanlık koltuğunda oturan Emre Hasgör, teknik heyet ve futbolcularla vedalaştı. 15 Mayıs’ta yapılacak genel kurulda aday olmayacağını açıklayan Hasgör ve yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular ile antrenman sonrası bir araya geldi. Teknik Direktör Kemal Özdeş ile sohbet eden Başkan Emre Hasgör, daha sonra kulüp çalışanlarıyla da vedalaşarak tesislerden ayrıldı. Günün anısı üzerine yönetim, teknik heyet, futbolcular ve çalışanlar fotoğraf çekildi.

Başkan Emre Hasgör, iki sezondur Manisaspor’u başarıya taşımak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, “Süper Lig’e çıkarmak en büyük hedefimizdi. Ancak başaramadık. Bugün yolun sonuna geldik. İki sezonda iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. İlk yılımızda final oynadık ve bu sezonda ligi 7.sırada bitirdik. Bu süreçte emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de Manisaspor’a başarılar diliyoruz. Umarım kısa zamanda Süper Lig’e döner. Gönlümüz her zaman Manisaspor ile olacak. Bundan sonra bir taraftar olarak maçları tribünden izleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.