ELEKTRONİK BİLET DÖNEMİ BAŞLADI

14 Nisan 2014 Pazartesi, 18:11

Futbolda Elektronik bilet dönemi başladı, Manisaspor kulübümünün karşılaşmalarını takip edecek taraftarlar, maçlara Manisaspor logolu PASSOLİG Kartlarıyla girebilecek. Uygulama kapsamında 20 Nisan’da oynanacak Balıkesirspor maçına gidecek taraftarlar karşılaşmaya elektronik biletleriyle girecek, satın alınan biletler PASSOLİG Kartlara yüklenecek.

6222 no’lu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren tüm Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin müsabakalarında elektronik kart ve elektronik bilet uygulaması başlıyor. Balıkesirspor maçına gidecek taraftarların 20 Nisan’a kadar PASSOLİG Kartlarını almaları gerekmektedir. Eğer hala Passolig Kart sahibi değilseniz, ister www.passolig.com.tr adresindenisterseniz de 15 Nisan’dan itibaren stadyum gişelerinden kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Başvuru için stadyum gişesine giden taraftarların TC Kimlik Numaralı Ehliyet veya Nüfus Cüzdanı getirmeleri gerekmektedir. Maç günü Stadyum gişelerinde Passolig Kart başvurusu YAPILAMAYACAKTIR.

Passolig Kart başvurusunu tamamlayan taraftarlar www.passo.com.tr’den maç biletlerini alabilir. Maç bileti alabilmeniz için kartınızın elinize geçmesine gerek yoktur, başvurunuzu tamamlamış olmanız yeterlidir.

Maç biletinizi nasıl satın alacaksınız?

  • www.passo.com.tr adresine üye girişi yapın,
  • PASSOLİG kartınıza para yükleyin,
  • Bilet almak istediğiniz maçı seçin ve satın al butonuna basın,
  • Satın almak istediğiniz tribün blok ve adet bilgilerini girin,
  • Koltuğunuzu seçin,
  • TC Kimlik numaranızı girin ve seçtiğiniz koltuğu TC Kimlik numaranıza tanımlayın.
  • PASSOLİG kart ile ödemenizi yapın,
  • Biletiniz kartınıza tanımlansın.

Satın aldığınız bilete ilişkin bilgiler size SMS ve e-posta yoluyla bildirilecektir.
Ayrıca maç biletinizi maç günü stadyum gişelerinden ve 0850 724 33 24 no’lu çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Biletinizi satın aldıktan sonra herhangi bir yerden bilet teslim almanıza gerek yoktur, satın aldığınız bilet PASSOLİG kartınıza yüklenmiştir. Maç günü PASSOLİG kartınızla stadyuma giderek gönül rahatlığıyla maça giriş yapabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.