EDİZ BARIŞ’TAN YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ

20 Şubat 2014 Perşembe, 16:40

Manisa ve Türkiye’nin tanınmış profesyonel yakın savunma sporları eğitmenlerinden Ediz Barış, Turgutlu’da sporculara seminer verdi. Aynı zamanda Muay Thai Ege Bölge Başkanı olan Barış, Turgutlu Kızıl Ejder Muay Thai Spor Kulübü’nün daveti üzerine bilgi ve tecrübelerini gençlerle paylaştı.

BAYRAM: “SEMİNERDEN BÜYÜK KEYİF ALDIK”

Turgutlu Kızıl Ejder Muay Thai Spor Kulübü Başkanı ve antrenör Hüseyin Bayram,  Ediz Barış’a verdiği seminerden dolayı çok teşekkür ederek, “Muay Thai Milli Takım antrenörü ve Profesyonel Yakın Savunma eğitmeni değerli bir hocamızı, Turgutlu’da kulübümüzde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Turgutlulu gençlerimize spor yaptırarak sağlıklı bir yaşam sürmelerini ve vakitlerini kötü alışkanlıklarla geçirmelerine engel olmak arzusundayız. Seminerden tüm ekibimiz keyif aldı ve belirli periyotlarda seminerlerimize devam edeceğiz” dedi.

BARIŞ: “ÇOK HEYECANLI VE İSTEKLİLER”

Ediz Barış ise Turgutlu’da seminer vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Turgutlu Kızıl Ejder Muay Thai Spor Kulübü’nün daveti üzerine yapmış olduğumuz eğitimi iki kısımda verdik.  İlk kısımda Muay Thai teknik ve taktiklerini öğretirken, ikinci kısımda Jeet Kune Do sporunun incelikleri ve alternatifliği üzerinde durduk. Gelebilecek her türlü saldırıya karşı (Aletli-Aletsiz) yakın savunma eğitiminde bulunduk. Turgutlu Kızıl Ejder Muay Thai Spor kulübümüz bu senenin başında kurularak faaliyetine başlamış yeni bir kulüp. Antrenörü Hüseyin Bayram ile ekibi çok heyecanlı ve isteklikler, ileriki günlerde Manisa ilimiz ve Turgutlu ilçesine birçok madalya kazandıracaklarına eminim. Kendisini tebrik eder başarılar dilerim” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.