DEMİREL’DEN MANİSASPOR’A ZİYARET!

17 Nisan 2014 Perşembe, 13:04

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu Başkanı Doç. Dr. Naim Demirel ve Kulüp Lisans Kurulu üyesi Av. Halil İbrahim Sarı, Manisaspor’u ziyaret etti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu Başkanı Doç. Dr. Naim Demirel ve Kulüp Lisans Kurulu üyesi Av. Halil İbrahim Sarı Manisaspor’a gerçekleştirdikleri ziyarette, 19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi’nde Başkan Emre Hasgör, Genel Müdür Alparslan Kaya ve Genel Müdür Yardımcısı Süreyya Burçakoğlu ile bir araya geldiler.

TFF Kulüp Lisans Kurulu Başkanı Doç. Dr. Naim Demirel, ziyarette yaptığı konuşmada kulüplerin kulüp lisans çalışmalarıyla ilgili beklentilerini ve sıkıntılarını değerlendirmek üzere ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, “Manisaspor Başkanı Sayın Emre Hasgör ile de faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Burada yaptığımız değerlendirmedeki tavsiye ve görüşleri kurulumuzda değerlendireceğiz” diye konuştu.

Başkan Emre Hasgör ise gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Türkiye Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Kurulu, kulüplerin lisans çalışmaları üzerinde hassasiyet gösteriyor. Sayın Demirel ve Sayın Sarı ile faydalı olduğuna inandığımız bilgi alışverişinde bulunduk. Kendilerine Manisaspor’a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.