Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

COŞKUN KÖKÖZ YAZDI: BİR DE SIRITIYORLAR!

22 Kasım 2016 Salı, 12:29

Manisaspor-Samsunspor maçı sonrası nasıl bir başlık atarım diye düşünürken baktım ki ortada kayıp bir takım var. O yüzden ‘Kayıp Aranıyor’ dedik. Gerçekten de Manisaspor yokları oynuyor. Rakibi karşısında kazanmaktan başka alternatifi olmayan siyah-beyazlıların 1 puanla sahadan ayrılması taraftarların futbolculara karşı bakışını değiştirdi. Artık yönetimi istifaya davet etmeyen taraftarların hedefinde bu sefer teknik heyet ve futbolcular vardı. Manisaspor’un tüm kimyasını bozan Manisaspor yönetimini hep birlikte ayakta alkışlıyoruz. Bu mu sevgi? Allah rızası için şu takımın yakasını bırakın! Manisaspor sizlerin sayesinde itibarını da kaybetti. Türkiye’nin saygın kulübü sizler sayesinde ayaklar altına alındı. Manisaspor yönetimsiz kalsa inanın bu kadar kötü olmaz!

Kimin ne iş yaptığı belli olmayan bir kulüp, isteyenin istediği gibi at koşturduğu bir camianın ne zaman bu zulümden kurtulacağını merakla bekliyorum. Emekçi taraftarlar, emekçi gazeteciler, tribünün abileri bile maça gitmeyi istemez oldu. Gazeteci arkadaşlarımızın böyle bir lüksü olmasa da onları bile bu işten soğuttunuz ya vallahi bravo!

Hadi baştaki ismi anlıyorum da yanında yer alan isimler sizde de hiç mi vicdan yok? Bu Manisaspor sevgisi olamaz. Bir şeyler iyi gitmiyorsa takımın önünü açarsın ‘yapamadık’ dersin bırakırsın veya istifa edersin. Sizin bu işten bir beklentiniz mi var? 4 puanlı bir Manisaspor var ve sizler hiçbir şey yokmuş gibi takımın başında bir de protokolde sırıtıyorsunuz! Takımın konumunu bilmesek karşıdan ilk 5’i zorlayan Manisaspor yöneticileri sanacağız. Bana göre yönetici değiller de… İşte maksat koltuğa saygı!

Bu takımın sevgiye ve saygıya ihtiyacı var. Mesela transfere ihtiyacı var. Eneramo’ya ihtiyaç yok Sait hocam. Niye bu kadar ısrarcı olursun anlamadım. Eneramo’yu alırken oynatma şartı mı verdiler? Yoksa senin tercihin değil mi? Kenarda Mertan neden oturur? Allah aşkına bize biri izah etsin. Bu kadar efendi bir adamı bile takıma küstürdünüz helal olsun. Manisaspor’un tek kurtuluşu yönetimin istifasıdır. Samsunspor karşısında çok önemli 3 puan uçup gitti. Elde var 1 puan. Şükür…  Zaten bana göre küme düştük… Kimse kimseyi kandırmasın..! Yoksa sizin hedefiniz hala şampiyonluk mu? Saygılar…

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir