BÜYÜKŞEHİR’DEN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

13 Kasım 2014 Perşembe, 17:26

Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta 3. Lig mücadelesi veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da gözler, Pazar günü saat 13.30’da oynanacak Atillaspor maçına çevrildi. Taraftara destek çağrısında bulunan Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu, Denizlispor ile oynayacağı hazırlık maçının saatini 13.30’dan, 16.00’ya alan Manisaspor yönetimine de teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta Soma deplasmanından altın değerinde bir puanla dönen ve rakibiyle arasındaki beş puanlık farkı koruyan Manisa Büyükşehir Belediyespor, grupta ki en kritik maçına çıkıyor. Pazar günü Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde Lider Atillaspor’u konuk edecek olan yeşil-beyazlılarda gözler bu maça çevrildi. Grupta Atillaspor’un iki puan gerisinde bulunan temsilcimiz, zorlu mücadeleden taraftarının da desteğiyle galibiyetle ayrılarak liderlik koltuğunu geri almak istiyor. Pazar günü oynayacakları maçın önemine dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu, taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi. Atillaspor’u yenecek güçte olduklarının altını çizen Kıcıroğlu, “İyi bir kadromuz var. Grupta namağlup olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu zorlu karşılaşmadan taraftarımızın da desteğiyle galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz. Taraftarlar bu mücadelede takımımızı yalnız bırakmasınlar” diye konuştu.

Manisaspor’a Teşekkür

Öte yandan Manisaspor yönetimi Pazar günü 19 Mayıs Stadı’nda Denizlispor ile oynayacağı hazırlık maçının saatini Büyükşehir Belediyespor maçı ile aynı saate geldiği için 13.30’dan, 16.00’ya çekti. Manisaspor yönetimine bu davranışı nedeniyle teşekkür eden Kıcıroğlu, “Kendilerine bu ince davranışları nedeniyle teşekkür ediyoruz. Tarzanları maçımıza bekliyoruz. Bu maçı kazanarak, galibiyeti taraftarlarımızla birlikte kutlamak istiyoruz” dedi.

Büyükşehirden Taraftara Destek Çağrısı (1) Büyükşehirden Taraftara Destek Çağrısı (2) Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir