BÜYÜKŞEHİR’DE KALE SAĞLAM ELLERDE

05 Ağustos 2015 Çarşamba, 00:07

Bolu’da yaptığı kampı tamamlayıp Manisa’da çalışmalarını sürdüren 3. Lig temsilcisi Manisa Büyükşehir Belediyespor’da kaleciler antrenör Semih Küçükatalay gözetiminde yoğun çalışarak sezona hazırlanıyor. İlk olarak konuşan takımın en tecrübeli ismi Bahadır Kaya, ‘‘Bu sezon bizi zorlu bir maraton bekliyor. Onun için en iyi şekilde hazırlanıp sezona 3 puan ile başlamak istiyoruz. Sezona 3 puan ile başlayıp bunu devam ettirmek içinde çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz’’ dedi.

‘KALEDE BÜYÜK BİR REKABET VAR’

Takım olarak başarıya odaklandıklarını belirten yeni transfer Cihan Topaloğlu, ‘‘Yeni sezonda tarihimizde ilk kez mücadele edeceğimiz 3. Lig’de başarılı olmayı planlıyoruz. Bunun içinde çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Gerek biz gerekse takımdaki tüm arkadaşlarımız tempolu bir şekilde sezona hazırlanıyoruz. Takım içinde olduğu gibi kalede de büyük bir rekabet var. Üçümüzde hocamızdan formayı almak için çabalıyoruz. Bu rekabet Manisa Büyükşehir Belediyespor’u hak ettiği yere getirecektir. Daha öncede dediğim gibi takım olarak bir hedefe kilitlendik ve bunu başarmak içinde elimizden geleni yapacağız.’’ dedi.

‘KİMSE DURUMDAN ŞİKAYETÇİ DEĞİL’

Topaloğlu’nun ardından konuşan geçen sezonki kadrodan kalan Aydın Bağ, ‘‘Yeni bir ligde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bolu’da yaptığımız kamp döneminde olduğu gibi Manisa’daki çalışmalarımızda da günde çift antreman yaparak sezona hazırlanıyoruz. Evet çalışmalar yoğun geçiyor ama buna rağmen kimse durumunda şikayetçi değil. Çünkü çok çalışırsak başarının geleceğini herkes biliyor. Takımımızın başarısına katkıda bulunmak istiyoruz.’’ dedi.

‘ÇALIŞMALARINDAN SON DERECE MEMNUNUM’

Son olarak oyuncularının performansından son derece memnun olduğunu dile getiren kaleci antrenörü Semih Küçükatalay, ‘‘Yeni sezonda mücadele edeceğimiz 3. Lig’de başarılı olmak için kadromuzda bulunan 3 kalecimizin de performansı oldukça iyi. Çalışmalarından son derece memnunum. Hepsi yapılan çalışmalarda canla başla çalışarak kaleyi almak için mücadele ediyorlar. Hepsi de kaliteli ve karakterli oyuncular. Bir itiraf da bulunayım, gerçekten yeni sezonda kime forma vereceğim konusunda biraz zorlanacağım. Daha öncede dediğim gibi 3 kalecimizde çok başarılı ve karakterli. Ben bu kadro ve kalecilerle birlikte yeni sezonda başarılı bir Manisa Büyükşehir Belediyespor sahada olacak.’’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir