Büyükşehir’de Bandırmaspor hazırlıkları sürüyor

09 Ekim 2018 Salı, 16:31

Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Bandırmaspor maçında ilk deplasman galibiyetini almak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar sabah yapılan antrenmanla sürdü. Tedavisi devam eden Umut Kaya sabah idmanında takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

Pendikspor karşısında aldığı galibiyetle 2 haftalık suskunluğunu bozan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bandırmaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un kuvvet ve çabukluk çalışması ile başlayan sabah antrenmanı 5’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. 6’ya 4 oyunun ardından geniş alanda oyun oynandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un antrenmanı stretching ile sona erdi. Tedavisi devam eden Umut Kaya takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

OĞUZHAN YAZICI’YA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bandırmaspor maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürürken, antrenman sonrasında yenen öğle yemeğinde Oğuzhan Yazıcı’ya sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Teknik Direktör Levent Devrim, teknik heyet ve futbolcular, Oğuzhan Yazıcı’nın 27. yaşını kutlayarak tebrik ettiler. Oğuzhan Yazıcı’ya doğum günü pastasından ilk dilimi Kürşat Aydın ikram etti.

 

 

Sizde yorum yapın..