Büyükşehir Yaz Okullarında Sezon Kapandı

08 Eylül 2016 Perşembe, 16:05

Gençlerin hoşça vakit geçirmesi ve geleceğin sporcuların yetiştirilmesi amacıyla birçok branşta eğitim veren Manisa Büyükşehir Belediyespor yaz okullarında 2016 yılı sezonu tamamlandı. Yaz okulu öğrencilerine sporun yanı sıra arkadaşlık, paylaşma, vatan sevgisi gibi değerler de aşılandı.

Futboldan basketbola, voleyboldan yüzmeye kadar birçok branşta eğitim veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yaz okulları sezonu kapattı. Manisa Büyükşehir Belediyespor yaz okullarının her yıl olduğu gibi bu yıl da Manisalılar tarafından yoğun ilgi gördüğünü dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Çocuklarımızın yaz tatillerinde hoşça vakit geçirmesi, geleceğin sporcularının yetiştirilebilmesi amacıyla hizmet veren yaz okullarımızda 2016 yılı sezonunu tamamladık. Gençlerimiz tecrübeli antrenörlerin gözetiminde güzel bir sezon geçirdi. Bundan sonra da Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesinde Manisa sporuna katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ailelerden Büyükşehir Belediyespor’a Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Yaz Okulları’ndan faydalanan öğrencilerin aileleri ise verilen eğitimlerden oldukça memnun. Öğrencilerin velileri usta eğitmenler eşliğinde genç sporculara birçok branşta eğitim imkânı sunulduğu için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yöneticilerine teşekkürlerini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir