Büyükşehir Vahdet’i Renklerine Bağladı

15 Temmuz 2014 Salı, 17:36

Manisa Büyükşehir Belediyespor geçtiğimiz sezon Somaspor forması giyen ve 2. Lig başta olmak üzere birçok takımın transfer listesinde bulunan 1992 doğumlu Vahdet Kılkışlılar ile anlaştı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan genç oyuncu, hedefleri olan bir takıma geldiğini belirterek, “Transferimin gerçekleşmesinde Kulüp Başkan Yardımcısı Muharrem Uzunlar’ın büyük katkısı olduğu. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

Yeni sezon öncesinde kadrosuna kattığı oyuncularla iddialı bir takım oluşturan Manisa Büyükşehir Belediyespor, geçtiğimiz sezon Somaspor forması giyen Vahdet Kılkışlılar ile anlaştı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu katıldı. Somaspor forması altında başarılı bir sezon geçiren Vahdet’i 2. Lig başta olmak üzere profesyonel liglerde birçok takımın istediğini ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Kıcıroğlu, “Önemli bir oyuncuyu daha kadromuza kattık. Kendisi kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Takımımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’a gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden 1992 doğumlu genç oyuncu ise bu sene şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. Transferinin gerçekleşmesinde Kulüp Başkan Yardımcısı Muharrem Uzunlar’ın büyük katkısı olduğunu belirten Vahdet, “Kendisine çok teşekkür ediyorum. Buraya gelmemde büyük emeği oldu. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu final maçında kaçıran Büyükşehir Belediyespor ile bu sezon şampiyonluk yaşayacağıma inanıyorum. İnşallah iyi bir sezon geçirerek sezon sonunda hedefimize ulaşırız” diye konuştu.

Enes ve Cumaali Kadrodan Ayrıldı
Öte yandan daha önce Manisa Büyükşehir Belediyespor ile anlaşan Enes ve Cumaali takımdan ayrıldı. İzmirspor’dan transfer edilen Enes’in Altay ile anlaştığını ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu, “Enes ile karşılıklı görüşerek oyuncunun önünü de açmak adına yollarımızı ayırdık. Erdekspor’dan transfer edilen Cumaali’de teknik heyetimizle görüşerek memleketi Bursa’da bir takımda oynamak istediğini söyledi. Her iki oyuncuya da başarılar dileriz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir