Büyükşehir Kaleyi Sağlama Aldı

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 15:44

Manisa Büyükşehir Belediyespor, geçtiğimiz sezon Balıkesir forması giyen 1993 doğumlu genç kaleci Aydın Bağ ile sözleşme imzaladı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde hedefleri olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirten genç eldiven, bu sene takımıyla şampiyonluk yaşayacağına inandığını söyledi.

Transferde hız kesmeyen Manisa Büyükşehir Belediyespor anlaşmaya vardığı oyunculara imza attırmaya devam ediyor. Yeşil-beyazlılar son olarak geçtiğimiz sezon Balıkesir Büyükşehir Belediyespor forması giyen 1993 doğumlu genç kaleci Aydın Bağ’ı renklerine bağladı. Uncubozköy Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkan Yardımcısı Fikri Yenilegen ile birlikte Alt Yapı Sorumlusu Ümit Atlı katıldı. İmza töreninde yaptığı konuşmada genç ve yetenekli oyuncuları kadrolarına katmaya devam ettiklerini ifade eden Yenigelen, “Aydın kardeşimiz uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Bu sezon takımımıza fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Manisa Benim Evim
Büyükşehir Belediyespor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden genç eldiven ise Alaşehirli olduğunu belirterek, “Manisa benim evim sayılır. Burada başarılı olacağıma inanıyorum. İnşallah iyi bir sezon geçirerek şampiyonluğa uzanacağız” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir