Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Büyükşehir Judo’da Başarıya Doymuyor

21 Kasım 2016 Pazartesi, 16:11

Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği Judo müsabakalarında Manisa Büyükşehir Belediyesporlu sporcular fırtına gibi esti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor her branşta kazandığı başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyespor’un judocuları da Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği müsabakalarında önemli dereceler elde etti. Turnuvada, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları Necati Güven 73 kiloda 1., Mert Şişmanlar 81 kiloda 1., Büşra Çalışkan +78 kg’da 1., Ali Aydın Kaya 90 kiloda 2., Abidin Karabulut 73 kiloda 2., Hakan Aslan 81 kiloda 2., Niyazi Gökçen 60 kiloda 3., Batuhan Coşkun 90 kiloda 3., Zeynep Aydın 57 kiloda 3., Bahar Gülmak 63 kiloda 3. oldu.

Başarılarımız Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor altındaki tüm branşlarda en iyi başarılara imza atmak için çalıştıklarını belirten Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Başarılarımıza devam ediyoruz. Sporcularımızı tebrik ediyorum. Başarılarımız katlanarak devam edecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün vizyonuyla her alanda tek amacımız var o da başarıdır” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir