BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR YALÇIN’A EMANET

20 Aralık 2016 Salı, 15:16

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Teknik Direktörlüğe Erbaa ve Tire 1922 Spor ile oynanan maçlarda takımın başında yer alan İsmail Yalçın’ı getirdi. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, “İsmail hocamızla devam kararı aldık. Son iki maçta hocamızın katkısı ve alınan galibiyetler bu kararı almamızda belirleyici oldu” dedi.

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta ligin ilk devresini 29 puanla 4. Sırada tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Teknik Direktörlüğe Levent Eriş’in de görev yaptığı süreçte yardımcılığını yapan İsmail Yalçın’ı getirdi. Eriş’in ayrılmasının ardından Erbaaspor ve Tire 1922 Spor ile oynanan karşılaşmalarda takımın başında yer alan Yalçın’a, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. Törene Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Kulüp Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersoy Arslan, Metin Memiş, Haşim Elmalı ve Spor Direktör Bülent Ataman katıldı. İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Güzgülü, İsmail Yalçın ile yola devam kararı aldıklarını belirterek, “Son iki hafta oynanan maçlarda hocamızın katkısı ve alınan galibiyetler bu kararı almamızda belirleyici olmuştur. Özellikle Teknik Sorumlu İsmail Yalçın hocamızın sezon başından bu yana teknik heyetin içinde yer alması, takımı ve ligi tanıyor olması olumlu bir faktör olarak değerlendirilmiştir” dedi.

 

Teknik Heyette Tüm İsimler Manisalı

 

Sportif Direktör Bülent Ataman’ın görevine devam ettiğini ve önemli bir misyon üstlendiğine dikkat çeken Güzgülü, “Ayrıca kulübümüz yeni teknik ekibi belirlerken ekipte yer alan Sadettin Dülger, ekibe yeni katılan Veysel Aturgil ve daha önce alt yapıda görev yapan Çınar Şaban Şenoğlu ve Zekeriya Yılmaz’ın Manisalı olmalarını ayrı bir unsur olarak göz önünde bulundurulmuştur. İsmail Yalçın hocamız ve teknik ekibimizle hedeflenen başarıyı yakalayacağımıza yürekten inanıyoruz. İnşallah bu kararımız Manisa’ya ve camiamıza hayırlı olur, sezon sonunda çok istediğimiz şampiyonluğa ulaşırız. İsmail Yalçın hocamız olmak üzere tüm teknik ekibe başarılar dilerim” dedi.

 

Benim İçin Gurur Verici

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un, ülke ve Manisa futbolu açısından önemli bir değer olduğunu vurgulayan İsmail Yalçın ise, “Burada teknik direktör olmak benim için büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır. Bunun gerçekleşmesini sağlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e, Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü ve yönetim kurulumuzdaki isimlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u şahsım ve ekibim olarak layık olduğu yere getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir