Büyükşehir Belediyespor Moral Depoluyor

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 17:40

Spor Toto 3. Ligin ilk maçından galibiyetle ayrılan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da teknik heyet, futbolcular ve kulüp yönetimi, Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumluları Hüseyin Kıcıroğlu ve Mustafa Baylan tarafından düzenlenen kahvaltıya konuk oldu. Düzenlenen kahvaltıda moral depolayan futbolcular ligin ikinci haftasında oynayacakları Yomraspor maçı öncesi galibiyet sözü verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesporlu teknik heyet, futbolcular ve kulüp yönetimi, Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumluları Hüseyin Kıcıroğlu ve Mustafa Baylan tarafından Yunusemre İlçesi Corner Lounge Cafe Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya katıldı. Düzenlenen kahvaltıya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Aydın, Ercan Balcı, Ümit Atlı, Hüseyin Kıcıroğlu, Mustafa Baylan, Kulüp Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu, Genel Müdür Alpaslan Kaya ile birlikte Teknik Direktör Hakan Şapçı da katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda Yomraspor maçı öncesi Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular ve teknik heyet moral depoladı.

Galibiyet Sözü

Lige iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Takım Kaptanı Engin Ün,”Takımımız ilk hafta güzel bir galibiyet elde etti. Sezonun ilk maçı her zaman zordur. Çok şükür bunu atlattık. Önümüzdeki hafta Yomraspor ile karşılaşacağız. Sağ olsun yöneticilerimiz bizler için Yomraspor maçı öncesi güzel bir kahvaltı düzenledi. Takımımız hazır. İnşallah Yomra’dan galibiyetle döneceğiz” dedi.

Birlik ve beraberlik açısından iyi oluyor

Büyükşehir Belediyespor’a Manisalıların göstermiş olduğu desteğin önemine değinen Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün ise,” Manisalıların geçtiğimiz yıllarda başlayan takımımıza destekleri devam ediyor. Daha önce sağ olsun esnaf kardeşlerimiz futbolcularımıza moral kahvaltıları vermişlerdi. Futbol Şube Sorumlumuz Mustafa Baylan’ın işletmeciliğini yaptığı Uncubozköy Mahallesi’nde yer alan Corner Lounge Cafe Restaurant’ta düzenlediği kahvaltıda bir araya geldik. Birlik beraberlik açısından, takımıza yeni katılan arkadaşlarımızın uyum sağlamaları açısından iyi bir ortam oluyor. Sancaktepe maçında başladığımız galibiyetlere Yomra maçında da devam etmek istiyoruz. Lig uzun bir maraton. İnşallah iyi bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir